Ford Ranger
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 187 022 km | ||||||
| Varustustase | Raptor Alcantara | ||||||
| Keretüüp | Pikap, Pickup, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 157 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | 6FPPXXMJ2PLY37908 | ||||||
| Reg. nr. | 017RPT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid
- Valuveljed: 17"
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1996 cm³ |
| Võimsus: | 157 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.2 l/100 km |
| Maanteel: | 7.8 l/100 km |
| Keskmine: | 9.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 277 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Pikap |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5363 mm |
| Laius: | 2028 mm |
| Kõrgus: | 1873 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1G |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2556 kg |
| Täismass: | 3130 kg |
| Kandevõime: | 574 kg |
| Autorongi mass: | 5350 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3220 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 1032 €
Registreerimistasu: 4117 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.