Mazda 6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2010 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 225 271 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 114 kW LF | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZGHA9E701434574 | ||||||
| Reg. nr. | 081BCY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 178 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4785 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1490 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1561 kg |
| Täismass: | 2030 kg |
| Kandevõime: | 469 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2725 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 85 €
Registreerimistasu: 474 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.