Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 135 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Ambition | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW DNN | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBAM7NP4M7056169 | ||||||
| Reg. nr. | 342NLN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: 5 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa: 3 tk
- USB: 1 tk
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel: 10,25 toll
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kolmes suunas, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Kohtvalgustid: valitav värvitoon
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: hele
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- WIFI
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Muu
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.9 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 66 l |
| CO₂ emissioon: | 156 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 7.7 s |
| Tippkiirus: | 241 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4869 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1503 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1544 kg |
| Täismass: | 2128 kg |
| Kandevõime: | 584 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 221 €
Registreerimistasu: 798 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.