SEAT Ibiza
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2011 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 142 500 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 77 kW CBZB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VSSZZZ6JZCR007769 | ||||||
| Reg. nr. | 009BFF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 4 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Mägipidur
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: kahes suunas, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Laepolster: hele, tekstiil
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Kõlarid: 2 tk
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: naastrehvid
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Vahetatud tagumised amordid, kõik piduriklotsid ja -kettad, esimeste õõtshoobade tagumised puksid, stabilisaatori otsavarras ja esimesed vedrud.
- Mootoriõli ja õlifilter vahetatud 5k km tagasi. Värskelt läbitud ülevaatus, kehtib kuni 03.3027.
- NB! Kerel kerge värvikahjustus( esistangel värvi koorumine) - vaata viimastel piltidel.
- Ei roosteta.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 124 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4034 mm |
| Laius: | 1693 mm |
| Kõrgus: | 1428 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1115 kg |
| Täismass: | 1566 kg |
| Kandevõime: | 451 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2469 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
SEAT Ibiza 1.2 77kW
Vahetatud tagumised amordid, esimesed ja tagumised piduriklotsid ja -kettad, esimeste õõtshoobade tagumised puksid, stabilisaatori otsavarras.Mootoriõli ja õlifilter vahetatud 5k km tagasi. Värskelt läbitud ülevaatus.
NB! Esistangel kerge värvikahjustus(värv koorub) - vaata viimastel piltidel. Rooste puudub.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 260 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.