Scania P380 DB6X2HNB
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2008 · Norra | ||||||
| Läbisõit | 1 264 455 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 11.7, 279 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | XLEP6X20005216168 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 | ||||||
Varustus
- AdBlue: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Udutuled: jah
- Päikesesirm: jah
- Katuseluuk: jah
- AC automaatne: jah
- Tahavaatekaamera: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Kesklukk: jah
- Tahograaf: jah
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- Tagaluuktõstuk: jah
- ABS: jah
- EBS: jah
- Roolivõim: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 11.7 l |
| Kubatuur: | 11705 cm³ |
| Võimsus: | 279 kW |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 10000 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 4000 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 12015 kg |
| Täismass: | 27000 kg |
| Kandevõime: | 13985 kg |
| Autorongi mass: | 66000 kg |
| Haagis piduritega: | 53985 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4700 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |
Lisainfo
Veoautod → FurgoonMootori töömaht: 11705 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Punane
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Voodikohtade arv: 1
Tahograafi tüüp: Digitaalne
Kandevõime: 13985 kg
Registrimass: 26000 kg
Tagaluuk bränd: ZEPRO
Maksimaalne laadimise kaal: 2000 kg
Kere tootja: BUSSBYGG
Põranda materjal: Valatud
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Tõstetav sild: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.