Jaguar F-Type
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2020 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 21 000 km | ||||||
| Varustustase | R-Dynamic | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 221 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | SAJDB1BX8LCK68522 | ||||||
| Reg. nr. | 577HKH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Pidurdusjõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Tulede korrektor
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja rattad
- Talverehvid
- Valuveljed
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Soojendusega rool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Sportistmed
Sportvarustus
- Spoileriring
Muu
- Välistemperatuuri näidik
- autoga antakse kaasa (Pirelli suverehvid)
- Apple CarPlay
- Android Auto
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 221 kW |
| CO₂ emissioon: | 207 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4482 mm |
| Laius: | 1923 mm |
| Kõrgus: | 1311 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1718 kg |
| Täismass: | 1925 kg |
| Kandevõime: | 207 kg |
| Teljevahe: | 2622 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026Toodud riigist: Saksamaa
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Täielik hooldusajalugu:
- 08.2021 / 7 145 km
- 10.2022 / 9 121 km
- 10.2023 / 9 645 km
- 09.2024 / 10 150 km
- 09. 2025 / 19 083 km
Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 328 €
Registreerimistasu: 1477 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.