Mazda 6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2015 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 210 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 129 kW SH | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZGJ622871311806 | ||||||
| Reg. nr. | 778NDN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Keskkonsool: nahkkattega, kontrast õmblusega
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: beež, valge, kontrast õmblusega
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Veljed Mazda 19”
- E-loop
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2191 cm³ |
| Võimsus: | 129 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 127 g/km |
| Tippkiirus: | 216 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4865 mm |
| Laius: | 1840 mm |
| Kõrgus: | 1450 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1600 kg |
| Täismass: | 2070 kg |
| Kandevõime: | 470 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 730 kg |
| Teljevahe: | 2830 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heade lisade, mootririkkega Mazda 6
Kere heas korras nii väljast kui alt, veermik vaikne, käike vahetas ilusti. 2 võtit, reg tasu makstud, aasatamaks makstud. Ülevaatus 02/2027Mootoririkkega.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 121 €
Registreerimistasu: 406 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.