Volkswagen Passat
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 152 300 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 110 kW CZDA;CZEA | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZFE469634 | ||||||
| Reg. nr. | 740TLH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Müüja: Kulno
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1395 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.2 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 55 l |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.6 s |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4767 mm |
| Laius: | 1832 mm |
| Kõrgus: | 1441 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1413 kg |
| Täismass: | 1970 kg |
| Kandevõime: | 557 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2791 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Volkswagen Passat, 2015, 152300
Tehniliselt väga heas seisukorras (õli ei tarbi), avariita, olnud üks omanik, BlueMotion Technology. Comfotline aga lisavarustusega: võtmeta avamis/lukustus ja käivitussüsteem, Start-stopp süsteem, parkimisradar, mägistardiabi, automaatne hädapidur, elekrisoojendusega esiklaas. Plaanilised hooldused pidevalt tehtud, automaatkäigukast hooldatud ja õli vahetatud Hõbenooles, mootori hammasrihm vahetatud, korduv korrosioontõrje Krownis jm. Näha saab Tartus ja Elvas.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 82 €
Registreerimistasu: 301 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Passat
2015, 190 734 km
8100 €
96 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 189 742 km
10 299 €
122 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 217 000 km
10 399 €
123 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 189 824 km
11 899 €
141 €/kuus
Volkswagen Passat
2014, 256 000 km
6800 €
83 €/kuus
Volkswagen Passat
2014, 186 689 km
7600 €
93 €/kuus