BMW 318
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 180 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, E90, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 95 kW N46B20B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAVA51070KR98129 | ||||||
| Reg. nr. | 860MKG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Armatuurlaud
Multimeedia
- Stereo: originaal, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Udutuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Reisiarvesti
- Eestist uuena ostetud, väikene läbisõit.
- Tehniliselt heas seisukorras.
- Salong terve ja puhas.
- Olemas nii talverehvid kui ka suverehvid.
- Registreerimistasu ja aastamaks tasutud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 95 kW |
| Kütusekulu linnas: | 11.2 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
| Tippkiirus: | 206 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4520 mm |
| Laius: | 1817 mm |
| Kõrgus: | 1421 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1465 kg |
| Täismass: | 1910 kg |
| Kandevõime: | 445 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 695 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 89 €
Registreerimistasu: 424 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.