BMW 120 M-Sportpakett
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 02.2025 |
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 115 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Võimsus: | 115 kW |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |