Audi Q7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2025 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 25 200 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 3.0, 210 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4M1SD034844 | ||||||
Varustus
Turva- ja ohutusvarustus
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- elektrooniline seisupidur
- turvapadi
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- turvakardinad
- juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- immobilisaator
- 5x peatoed (esiistmetel
- tagaistmetel)
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- sõiduraja hoidmise abisüsteem
- liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- pimenurga hoiatus
- kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- lisapidurituli
- automaatpidurdussüsteem
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus (ees
- taga)
- automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
Mugavusvarustus
- kliimaautomaatik
- 4x elektrilised akende tõstukid
- elektrilised välispeeglid (soojendusega
- kokkuklapitavad
- mäluga)
- automaatselt tumenevad peeglid (sees
- väljas)
- panoraamkatus (klaasist)
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
- püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev)
- parkimisandurid (ees
- taga)
- parkimiskaamera (360)
- pakiruumi avamine elektriliselt (puldist)
- toonitud klaasid
- 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
- eraldi kliimaseade tagaistmetele
- uste sisevalgustus
- kohtvalgustid
- sisetemperatuuri näidik
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- info kuvamine esiklaasile
- digitaalne näidikutepaneel
- telefoni juhtmevaba laadimine
Sisustus
- nahkpolster
- 2x elektriliselt reguleeritavad istmed (1x mäludega)
- istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- reguleeritava kumerusega seljatugi (juhiiste
- kõrvalistuja iste)
- 4x istmesoojendused
- taskud esiistmete seljatugedes
- tagaistme seljatugi allaklapitav
- nahkkattega rool
- multifunktsionaalne rool
- käiguvahetus roolilt
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- nahkkattega käigukanginupp
- tume laepolster
- käetugi ees
- käetugi taga
- topsihoidjad (ees
- taga)
- Diamond paint finish
- Silver Gray iluliistud salongis
- jalamatid (veluurist)
Audio, video, kommunikatsioon
- Audi Sound System stereo (USB pesaga
- originaal)
- kõlarid
- Apple CarPlay
- Android Auto
- ekraan (ees)
- navigatsiooniseade (kaardiga)
- autokompuuter
- käed vabad süsteem
Rehvid ja veljed
- 285/45R20 suverehvid
- valuveljed (9.0J x 20
- Audi 5-twin Spoke
- Graphite Grey
- Gloss)
- autoga antakse kaasa (285/45R20 talverehvid (lamellrehvid)
- valuveljed (9.0 x 20J
- Audi 5-twin Spoke))
- rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
- LED (päevatuled
- tagatuled
- lähituled
- kaugtuled)
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- kaugtulede ümberlülitamise assistent
- udutuled (eesmised
- tagumine)
- valgustuspakett
Muu varustus
- reguleeritav vedrustus (elektriliselt
- jäikus
- kõrgus)
- õhkvedrustus
- start-stopp süsteem
- 2x 12v pistikupesad
- katusereelingud
- rehviparanduskomplekt
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- pagasikate (automaatne)
- kaubakinnituse konksud
- tagaklaasi puhasti
- veokonks (elektriline)
- Audi drive select; Black Styling package; Audi pre sense front; Audi pre sense rear; Ristisuunalise liikluse assistent; Matrix LED esituled; Audi virtual cockpit plus; Ambient Lightning package
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| CO₂ emissioon: | 213 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5072 mm |
| Laius: | 1970 mm |
| Kõrgus: | 1708 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2255 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 745 kg |
| Autorongi mass: | 6500 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2999 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Toodud riigist: SaksamaaSõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Tehasegarantii kehtib kuni 02.2030 / 100 000 km.
Mootorsõiduki registreerimistasu 5 215.00 eurot.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 776 €
Registreerimistasu: 4557 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.