Polestar 2
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2020 · Belgia | ||||||
| Läbisõit | 111 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Elekter | ||||||
| Mootor | 160 kW | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | LPSVSEDEEML007966 | ||||||
| Reg. nr. | 220RTW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- 360° kaamera
- Parkimiskohalt kolimise abi
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Paralleel- ja põikparkimisabiline „Park Assist“
- Lane Departure Warning
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Must lagi
- Dimming mirror
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Rehviparanduskomplekt
Tuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- Matrix LED esituled
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- BOSE helisüsteem
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Harman Kardon helisüsteem
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- USB-C input
- Subwoofer
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
| Võimsus: | 160 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4606 mm |
| Laius: | 1891 mm |
| Kõrgus: | 1477 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2207 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Kandevõime: | 393 kg |
| Autorongi mass: | 4100 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2735 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 124 €
Registreerimistasu: 342 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.