Volkswagen T-Roc
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 28 808 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVGZZZA1ZMV011478 | ||||||
| Reg. nr. | 101XJJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Parkimisandurid ees ja taga
- Paralleel- ja põikparkimisabiline „Park Assist“
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Soojendusega rool
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Udutuled taga
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- LED tagatuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- USB-C input
Istmed
- Tekstiilpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 147 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4234 mm |
| Laius: | 1819 mm |
| Kõrgus: | 1543 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1408 kg |
| Täismass: | 1870 kg |
| Kandevõime: | 462 kg |
| Autorongi mass: | 3370 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 670 kg |
| Teljevahe: | 2590 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 140 €
Registreerimistasu: 646 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen T-Roc
2021, 220 207 km
18 999 €
212 €/kuus
Volkswagen T-Roc
2021, 80 226 km
20 900 €
223 €/kuus
Volkswagen T-Roc
2021, 57 200 km
26 717 €
287 €/kuus
Jeep Compass
2021, 41 000 km
20 890 €
239 €/kuus
Opel Astra
2023, 43 181 km
20 900 €
224 €/kuus
Peugeot 308
2023, 39 000 km
20 980 €
240 €/kuus