Subaru Forester
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 103 045 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1SJ5LC5GG306805 | ||||||
| Reg. nr. | 042TMJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- Quattro
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Tagaklaasi soojendus
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Tuled
- Udutuled taga
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- USB liides
- Bluetooth liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Juhi infosüsteem
Istmed
- Tekstiilpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
Muu varustus
- Katusereelingud
- Veokonks
- Pagasikate
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1995 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4610 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1735 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1600 kg |
| Täismass: | 2015 kg |
| Kandevõime: | 415 kg |
| Autorongi mass: | 4015 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 194 €
Registreerimistasu: 641 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Subaru Forester
2016, 159 107 km
12 990 €
154 €/kuus
Subaru Forester
2019, 142 845 km
17 299 €
195 €/kuus
Kia Sportage
2018, 86 525 km
15 490 €
178 €/kuus
Kia Sportage
2018, 89 000 km
15 900 €
182 €/kuus
Suzuki Vitara
2019, 104 219 km
15 900 €
182 €/kuus
Honda CR-V
2015, 148 735 km
15 990 €
183 €/kuus