Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2023 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 70 000 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 180 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZCD9RW154202 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- Dünaamiline roolimehhanism
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Start-Stop system
- Front view camera
- Nahkrool
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Tuled
- Matrix LED esituled
- LED tagatuled
- Dynamic cornering lights
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Navigatsiooniseade
- Juhi infosüsteem
- USB-C input
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Istmesoojendused ees
Muu varustus
- Garantii
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 180 kW |
| CO₂ emissioon: | 160 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4287 mm |
| Laius: | 1789 mm |
| Kõrgus: | 1453 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1482 kg |
| Täismass: | 1950 kg |
| Kandevõime: | 468 kg |
| Autorongi mass: | 3550 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
| Teljevahe: | 2627 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 184 €
Registreerimistasu: 1061 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.