Volkswagen Passat
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2013 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 347 756 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin+CNG | ||||||
| Mootor | 1.4, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZDP028089 | ||||||
| Reg. nr. | 168BRD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Manuaalkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Dünaamiline roolimehhanism
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus
- Signalisatsioon
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Tagaklaasi soojendus
Rehvid ja veljed
- Plekkveljed
Tuled
- Xenon tuled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- SD-kaardipesa
- AUX-IN-liides
- CD box
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Juhi infosüsteem
Istmed
- Nahkpolster
- Istmesoojendused ees
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin+CNG |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1390 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 158 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4769 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1455 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1619 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 521 kg |
| Autorongi mass: | 3650 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2711 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 155 €
Registreerimistasu: 490 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.