Volkswagen Golf
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2021 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 201 834 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZCDZMW521234 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Manuaalkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus
- Signalisatsioon
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
Mugavusvarustus
- Start-Stop system
- Front view camera
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
- Küttesüsteem
Rehvid ja veljed
- Plekkveljed
- Lamellrehvid
Tuled
- LED esituled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
Istmed
- Tekstiilpolster
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| CO₂ emissioon: | 123 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4633 mm |
| Laius: | 1789 mm |
| Kõrgus: | 1440 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1501 kg |
| Täismass: | 2000 kg |
| Kandevõime: | 499 kg |
| Autorongi mass: | 3500 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
| Teljevahe: | 2669 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 511 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Golf
2021, 183 920 km
13 299 €
149 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 167 986 km
16 674 €
186 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 146 576 km
17 033 €
183 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 60 354 km
17 494 €
188 €/kuus
Volkswagen Golf
2021, 68 000 km
17 900 €
205 €/kuus
Volkswagen Golf
2021
15 500 €
181 €/kuus