Volkswagen Touareg
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2004 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 500 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.5, 128 kW BAC | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WVGZZZ7LZ4D040748 | ||||||
| Reg. nr. | 942BDH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
- Salongist käivituv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2461 cm³ |
| Võimsus: | 128 kW |
| CO₂ emissioon: | 265 g/km |
| Tippkiirus: | 189 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4961 mm |
| Laius: | 1925 mm |
| Kõrgus: | 1806 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2269 kg |
| Täismass: | 2850 kg |
| Kandevõime: | 581 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2855 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Aastase ülevaatusega!
VW Touareg 2004, läbisõit umbes 500000 km, Eesti ajalooga. Ülevaatus 03.2027Hea:
Aastane ülevaatus, tehniline pool on viisakas vaatamata läbisõidule, toimiv aeglusti.Lisan eelmise omaniku ajast osalise ülevaate tehtud remonditöödest.
Enne ülevaatust 2026 vahetatud 1 pidurisuport, tagavedrud.
Autol on hetkel all suverehvid, autoga tulevad kaasa velgedel talverehvid
Mitte nii hea:
Kere ja salongi poolest on raibe, valgus läbi ei pasta, aga roostes on natukene igalt poolt, enne ülevaatust sai roostele värvi peale lastud, et oleks hetkeks esteetilisem välimus, aga kõige parem näeb välja ühtlase porikihi all nagu pildilt näha, siis ei ole üldse roostes auto. Kui tahad pikemalt kasutada, siis pead arvestama keretöödega!!! Olen seda kasutanud kahel viimasel talvel talveautona. Diiselküttel lisaahi töötab koos auto mootoriga (pulti pole) Kliima töökorras olekut ei tea, pole masinat soojal ajal kasutanud. Auto on sihtosttarbeliselt kasutatud, salong on kulunud, määrdunud jne . . . Raadio mängib, soojaks läheb jne, aga mingi näituseiludus ei ole! Selle raha eest autot kül ja veel! Garantiid ei ole!!!
Registreerimistasu suurusjärgus 650.- jääb uue omaniku kanda!!! Mina teen ostjaga ostu-müügilepingu ja võõrandamise E teeninduses või alustame kohe E teeninduses omanikuvahetuse auto üleandmise hetkel
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 657 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!