Mazda 6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2007 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 108 kW LF | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZGG14F781721933 | ||||||
| Reg. nr. | 058MKG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.03.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 108 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.6 l/100 km |
| Keskmine: | 8.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 205 g/km |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4690 mm |
| Laius: | 1780 mm |
| Kõrgus: | 1435 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1455 kg |
| Täismass: | 1915 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2675 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
MAZDA 6(Регистрационный сбор уплачен! Смена владельца 55€).
Пробег автомобиля: 126.000 км
Двигатель: 2.0 Бензин ( 108 кВт).
Коробка передач: Автомат
Год выпуска автомобиля: 2007 г.
Техосмотр -
Цена: 499€.-
Инфо: 58384848
*При покупке автомобиля есть возможность прохождение тех.осмотра на год!
(Мы можем доставить машину в любой город Эстонии,Латвии и Литвы, а также в другие страны Европы!)
МЫ НАХОДИМСЯ ПО АДРЕСУ:Estonia,Narva,Paul Kerese 21 (Рядом c магазином:Automaailm и Kia motors).
Мы Работаем каждый день! (10.00-19.00).Просим заранее связаться с нами по телефону!тел:+372 58384848.
ВОЗМОЖНОСТЬ РАССРОЧКИ БЕЗ ПЕРВОГО ВЗНОСА.
Информация о рассрочке Primero Autolaen +372 6988444.
Покупка / Продажа / обмен автомобилей
Контакты: E-mail: ddautogruppou@bk.ru
Наш сайт: www.assortiauto.ee
Тел.+372 58384848.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 97 €
Registreerimistasu: 487 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis