Ssangyong REXTON
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 122 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 133 kW 672960 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | KPT40B1ESJP022114 | ||||||
| Reg. nr. | 526LYM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Müüja: Arved
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2157 cm³ |
| Võimsus: | 133 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.2 l/100 km |
| Maanteel: | 6.9 l/100 km |
| Keskmine: | 8.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 213 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4850 mm |
| Laius: | 1960 mm |
| Kõrgus: | 1825 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2180 kg |
| Täismass: | 2860 kg |
| Kandevõime: | 680 kg |
| Haagis piduritega: | 3000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2865 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 763 €
Registreerimistasu: 3099 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ssangyong REXTON
2019, 86 219 km
19 990 €
229 €/kuus
Volkswagen Passat
2018, 133 975 km
18 900 €
217 €/kuus
Renault Koleos
2018, 98 000 km
18 900 €
213 €/kuus
Ford S-Max
2020, 176 000 km
18 990 €
222 €/kuus
BMW 320
2019, 170 000 km
18 999 €
222 €/kuus
Kia Sportage
2021, 114 129 km
19 480 €
206 €/kuus