Dacia Logan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin+LPG | ||||||
| Mootor | 0.9, 66 kW H4B B4 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | UU1K5220663852409 | ||||||
| Reg. nr. | 359KDY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Müüja: Kaspar
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
Mugavus
- USB
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
Tuled
- Päevatuled: led
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin+LPG |
| Kubatuur: | 0.9 l |
| Kubatuur: | 898 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 144 g/km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4494 mm |
| Laius: | 1733 mm |
| Kõrgus: | 1591 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1230 kg |
| Täismass: | 1586 kg |
| Kandevõime: | 356 kg |
| Haagis piduritega: | 1110 kg |
| Haagis piduriteta: | 575 kg |
| Teljevahe: | 2634 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 125 €
Registreerimistasu: 509 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.