Opel Vivaro
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2015 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 234 000 km | ||||||
| Varustustase | L2 Pikk kere | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 88 kW R9M D4 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Reg. nr. | 011ECR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Müüja: Einar A
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Seisuküte (eelsoendus): appist juhitav
- Kliimaseade
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Stereo
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 155 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5399 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1953 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1843 kg |
| Täismass: | 3010 kg |
| Kandevõime: | 1167 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3498 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ei ole AdBlue gaMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 389 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.