Nissan Qashqai
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2015 | ||||||
| Läbisõit | 93 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SJNFEAJ11U1465580 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 13.08.2026 | ||||||
Varustus
- peruutuskamera ja Pioneer soitin (Android auto / Apple yhteensopiva)
- Automaatne kliimaseade kahe tsooni reguleerimisega
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Viimeisin huolto: 86000km, 7/2025
- 2x võtmed
- Täielik hooldusraamat
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Sademõõtur
- Elektriline seisupidur
- Plokisoojendi ja salongi soojendi
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 12.9 s |
| Tippkiirus: | 173 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4394 mm |
| Laius: | 1806 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1360 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 111 €
Registreerimistasu: 391 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.