Volkswagen
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2016 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 248 700 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 75 kW CXG | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV1ZZZ7HZGX019778 | ||||||
| Reg. nr. | 084RZF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2024 | ||||||
Varustus
Multimeedia
- Android Auto
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Lisa led kaugtuli.
- Android makk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 75 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 157 g/km |
| Tippkiirus: | 157 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4904 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1970 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2000 kg |
| Täismass: | 2800 kg |
| Kandevõime: | 800 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
VW Transporter T5
Müüa Vw Transporter buss . 2 võtit , webasto ( puldist ) , lisa led kaugtuli.
Suveveljed 18 tolli
Talverehvid naastud 16 tolli.
Esiklaasil pragu sees vajaks vahetust.
Juhipoolne peegli kinnitus vajab vahetust - detail olemas
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 407 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Avensis
2017, 242 500 km
10 299 €
122 €/kuus
Ford Transit Connect
2017, 141 000 km
10 500 €
112 €/kuus
Toyota Proace
2017, 191 500 km
10 899 €
129 €/kuus
Volkswagen Transporter
2015, 284 600 km
13 899 €
155 €/kuus
Volkswagen Transporter
2015
14 000 €
165 €/kuus
Volkswagen Transporter
2016, 200 220 km
15 200 €
180 €/kuus