Volkswagen Caddy Maxi
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2011 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 287 500 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | CNG | ||||||
| Mootor | 2.0, 80 kW BSX | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ2KZBX313605 | ||||||
| Reg. nr. | 664NZP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga, jahutusega
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Sahtlid esiistmete all
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
Multimeedia
- Autokompuuter
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks
- Kaubakinnituse konksud
- Sõiduk ei ole uus, aga tehniliselt
- Sõidukile teostatud hoodus (õlid+filtrid) iga 10000 km tagant. Veermik hooldatud ja kolina vaba. Vanadusest tingitud esineb kerel roostet. Suurim rooste parema külje uste alumises servas ja vasakul esitiival. Esiklaasis kõrvalistuja kohal mõra, ülevaatusel pole olnud veaks
- Suuremad remondid:
- 2023 juuli - uus Bosch starter
- 2023 september - paigaldatud uus gaasiregulaatori (1300 eur)
- 2024 mai - tagasilla remont: amortisaatorid, pidurikettad, piduriklotsid, pidurisadulad, rattalaager, stabilisaatorvarda puksid
- 2024 juuni - veovõlli ots
- 2025 jaanuar - esisilla remont: rattalaager, stabilisaatorvarda otsad, keerdvedru, amortisaatori tugilaagrid, amortisaatori tolmukaitsekummid
- 2025 veebruar - süüteküünlad, kõrgepinge juhtmed, kütusepihustite tihendid
- 2026 jaanuar - lambdaanduri vahetus
- Keskmine kütusekulu CNG gaasiga hetkel 6,4 kg/100km. Maanteel CNG kulu 5kg/100km. Alternatiivina 10 liitrine bensiini paak. Bensiini keskmine kulu 9,5 l/100km.
- Sõiduki müügi põhjus - CNG tanklate taristu ei toeta enam põhisihtpunkte.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | CNG |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 6.4 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 33 l |
| CO₂ emissioon: | 157 g/km |
| Tippkiirus: | 169 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4876 mm |
| Laius: | 1794 mm |
| Kõrgus: | 1831 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1776 kg |
| Täismass: | 2280 kg |
| Kandevõime: | 504 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3006 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Ruumikas ja ökonoomne VW Caddy Maxi
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 113 €
Registreerimistasu: 471 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.