Respo Muu mudel
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2022 · Eesti | ||||||
| Mootor | - | ||||||
| VIN | V610110DCNE003686 | ||||||
| Reg. nr. | 928YMS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
- Kaalutus kruuvi
Tehnilised andmed
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Pikkus: | 4100 mm |
| Laius: | 1660 mm |
| Kõrgus: | 850 mm |
| Sõiduki kategooria: | O1 |
| Sõiduki tüüp: | Haagis |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 241 kg |
| Täismass: | 750 kg |
| Kandevõime: | 509 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 1 |
Lisainfo
Müüa RESPO 750M271L125 haagis, heas korras.Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!