Volvo FM12
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2000 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 498 029 km | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 12.1, 279 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | YV2J4DMC5YA519349 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Varustus
- PTO: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Vilkur: jah
- Raadio: jah
- Päikesesirm: jah
- AC manuaalne: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Tööriistakast: jah
- Tahograaf: jah
- Raami küljepaneelid: jah
- Veokonks: jah
- ABS: jah
- Roolivõim: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 12.1 l |
| Kubatuur: | 12130 cm³ |
| Võimsus: | 279 kW |
| Heitmenorm: | Euro 2 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 8450 mm |
| Laius: | 2500 mm |
| Kõrgus: | 3100 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 12450 kg |
| Täismass: | 27000 kg |
| Kandevõime: | 13550 kg |
| Autorongi mass: | 44000 kg |
| Haagis piduritega: | 31550 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4600 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |
Lisainfo
Veoautod → KonksliftMootori töömaht: 12130 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Kollane
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Voodikohtade arv: 1
Tahograafi tüüp: Analoog
Tõsteseadme tootja: MULTILIFT
Konteineri tüüp: Vann
Kaubaruumi pikkus: 5600 mm
Kaubaruumi laius: 2550 mm
Kaubaruumi kõrgus: 1000 mm
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Trummel
Roolimine: jah
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.