Volvo V50
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2012 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 298 329 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Facelift SUMMUM | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 84 kW D4162T | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1MW84F1C2676091 | ||||||
| Reg. nr. | 249LJV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Nahkpolster
Multimeedia
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 84 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.3 l/100 km |
| Maanteel: | 3.5 l/100 km |
| Keskmine: | 3.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 99 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4522 mm |
| Laius: | 1785 mm |
| Kõrgus: | 1499 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1390 kg |
| Täismass: | 1900 kg |
| Kandevõime: | 510 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
REG.TASU MAKSTUD! ÄSJA HOLLANDIST!
REGISTREERIMISTASU MAKSTUD!- Rikkaliku SUMMUM lisavarustusega auto.
- Erksa minekuga kuid samas ääretult ökonoomse 1.6D2 84kw mootoriga auto, keskmine küttekulu 3.8L/100km!
- Mootor, veermik ja käiguosa heas seisukorras.
- Kahetsooniline kliimaautomaatik (eraldi raguleeritav juhile ja kõrvalistujale)
- 2 x Istmesoojendused.
- ISOFIX lasteistme kinnitused tagaistmel.
- Kokkuklapitavad, vetthülgavad küljepeeglid.
- Isetumenev peegel, vihmasensor.
- Parkimisandurid taga.
- Navigatsiooniseade eesti kaardiga.
- Külglöögi kaitsesüsteem SIPS.
- IC turvakardinad.
- Tsingitud kere, roostet ei ole.
- Veokonks.
- 2 VÕTIT!
- 100% õige ja kontrollitud läbisõiduga auto! Kaasas hooldusraamat ning Hollandi ülevaatuse dokumendid!
- Autot on hooldatud korrapäraselt ning selle kohta on hooldusraamatus sissekanded olemas.
- NB! 06.10.2022.A. 231 245KM PEALT HOLLANDIS BROEKHUIS ZEIST VOLVO ametlikus esinduses VAHETATUD HAMMASRIHMA KOMPLEKT KOOS VEEPUMBAGA!
- NB! TEGEMIST ON KASUTATUD SÕIDUKIGA!
TOODUD ÄSJA HOLLANDIST!
EESTIS ARVELE VÕETUD, REGISTREERIMISTASU TASUTUD, AASTAMAKS TASUTUD!
PIKK ÜLEVAATUS KEHTIB KUNI 02.2027.a.
OMANIKUVAHETUS VÕIMALIK TEOSTADA KIIRELT JA MUGAVALT MNT E-TEENINDUSES!
✅JÄRELMAKSU VÕIMALUS! SISSEMAKSE ALATES 0%!
TUTVU JÄRELMAKSU TINGIMUSTEGA, VALI SOBIV JA TEE TAOTLUS SIIN:
1. www.kasutatudautod.jarelmaksuga.ee
2. https://www.primero.ee/autolaen/auth?promo=kasutatudautod
SÕIDUKIGA VÕIMALIK TUTVUDA IGAL AJAL E-P!
SÕIDUKIGA TUTVUMISEKS PALUN EELNEVALT HELISTADA JA AEG KOKKU LEPPIDA!
HELISTAGE JULGELT JA KÜSIGE LISA,
TELEFON: 5️⃣5️⃣7️⃣ 1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 52 €
Registreerimistasu: 224 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.