Lexus IS 300
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2015 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 181 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 133 kW 2AR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JTHBH5D2105050045 | ||||||
| Reg. nr. | 846TYT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Käiguvahetus roolilt
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: tekstiil
- Keskkonsool: nahkkattega
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Korrektne hooldusajalugu.
- Värskelt tehtud 180 000 hooldus.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2494 cm³ |
| Võimsus: | 133 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.3 l/100 km |
| Maanteel: | 4.4 l/100 km |
| Keskmine: | 4.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 97 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4665 mm |
| Laius: | 1810 mm |
| Kõrgus: | 1430 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1695 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 435 kg |
| Haagis piduritega: | 750 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2800 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 77 €
Registreerimistasu: 337 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.