Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2019 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 200 515 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 176 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLM9NS0K8058601 | ||||||
| Reg. nr. | 100LJV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- 4Motion
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Dünaamiline roolimehhanism
- ESP stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Pakett "Easy Open".
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Lähiümbruse jälgimissüsteem "Front Assist"
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- 360° kaamera
- Parkimiskohalt kolimise abi
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Paralleel- ja põikparkimisabiline „Park Assist“
- Haagisega manööverdamise süsteem „Trailer Assist“
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Katuseluuk
- Katuseluuk elektriline
- Katuseluuk klaasist
- Panoraamkatus klaasist
- Soojendusega rool
- Must lagi
- Mitmevärviline sisevalgustus
- Insulated glass
- Dimming mirror
- Kindalaegas jahutusega
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
- Lisaküte / ventilatsioon puldiga
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Esitulede pesurid
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- DYNAUDIO helisüsteem
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- CANTON sound system
- Subwoofer
- Wireless phone charger
Istmed
- Nahkpolster Alcantara
- Sportistmed
- Istmesoojendused ees ja taga
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Teisaldatav veokonks
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
- Multiple key sets
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 176 kW |
| CO₂ emissioon: | 212 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4699 mm |
| Laius: | 1882 mm |
| Kõrgus: | 1665 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1981 kg |
| Täismass: | 2421 kg |
| Kandevõime: | 440 kg |
| Autorongi mass: | 4921 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2789 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 462 €
Registreerimistasu: 1539 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Kodiaq
2019, 152 000 km
24 300 €
283 €/kuus
Škoda Kodiaq
2018, 204 103 km
24 450 €
289 €/kuus
Škoda Kodiaq
2019, 129 010 km
26 500 €
284 €/kuus
Škoda Kodiaq
2020, 106 000 km
27 000 €
304 €/kuus
Audi A6 Allroad
2018, 184 500 km
24 840 €
274 €/kuus
Volkswagen Passat
2021, 161 144 km
24 890 €
278 €/kuus