Audi A6
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2023 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 105 100 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4/5 ust, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 195 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZF2XRN028007 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- Quattro
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvapadjad pea kohal
- Turvapadi juhi põlvede kohal
- Kesklukustus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Audi pre sence süsteem ees
- Audi pre sence süsteem taga
- Ümberreastumisabiline „Side Assist“
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Parkimisandurid taga
- Start-Stop system
- Automated Parking
- Multifunktsionaalne rool
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Suusakott
- Soojendusega rool
- Ühevärviline sisevalgustus
- Remote climate control
- Kliimaseade "Climatronic"
- Kindalaegas jahutusega
Rehvid ja veljed
- Lamellrehvid
- Rehviparanduskomplekt
- Varuratas
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Esitulede pesurid
- Matrix LED esituled
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- AUX-IN-liides
- USB liides
- MMI raadio
- MMI navigatsioon
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- Aktiivne teabeekraan
- Voice commands
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Hooldusraamat
- Garantii
- Metallikvärv
- Registreerimispakett
- Multiple key sets
- Battery warranty
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 195 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4952 mm |
| Laius: | 1886 mm |
| Kõrgus: | 1486 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2206 kg |
| Täismass: | 2675 kg |
| Kandevõime: | 469 kg |
| Autorongi mass: | 4675 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2933 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 240 €
Registreerimistasu: 1035 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.