Fiat Ducato
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 116 600 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | L3H2 | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | ZFA25000002N17427 | ||||||
| Reg. nr. | 948PTV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas
- Käetugi ees
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa
Muu
- Veokonks
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2287 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.7 l/100 km |
| Maanteel: | 7.6 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 254 g/km |
| Tippkiirus: | 153 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5998 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 2522 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Kaubaruumi pikkus: | 3703 mm |
| Kaubaruumi laius: | 1800 mm |
| Kaubaruumi kõrgus: | 1932 mm |
| Kaubaruumi maht: | 13 m³ |
| Tühimass: | 2191 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1309 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4035 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 190 €
Registreerimistasu: 1225 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.