Mercedes-Benz E 300 E Avantgarde
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2024 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 23 900 km | ||||||
| Keretüüp | Touring, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 150 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | W1KLH5EB2RA064664 | ||||||
| Reg. nr. | 463XYM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Turvapadi
- Elektrooniline seisupidur
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Automaatselt tumenevad peeglid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Coming-/Leaving-Home funktsioon
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Kurvituled
Rehvid ja rattad
- Valuveljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Comfort istmed
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Ventileeritavad istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
Muu
- Reisiarvesti
- Kaubakinnituse konksud
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi puhasti
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1999 cm³ |
| Võimsus: | 150 kW |
| CO₂ emissioon: | 14 g/km |
| Tippkiirus: | 227 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Touring |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4971 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1497 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2304 kg |
| Täismass: | 2855 kg |
| Kandevõime: | 551 kg |
| Autorongi mass: | 5055 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2961 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2028Toodud riigist: Saksamaa
Garantii kehtib kuni 06.2026 / 150 000km
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Vahetuse võimalus
Kehtiv tehasegarantii kuni 06.2026 / 150 000km
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Komisjonimüük
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 312 €
Registreerimistasu: 1490 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.