Maserati Granturismo Trofeo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 11 500 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 404 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | ZAMBMVDB0RX417420 | ||||||
| Reg. nr. | 928DJB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Mugavus
- Kliimaautomaatik
- Vihmasensor
- Nahkkattega rool
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised akende tõstukid
- Püsikiiruse hoidja
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Info kuvamine esiklaasile
- Start-stopp süsteem
- 12v pistikupesad
- Reguleeritav vedrustus
- Pakiruumi avamine elektriliselt
Ohutus ja turvalisus
- Automaatpidurdussüsteem
- Roolivõimendi
- Kesklukustus
- ABS pidurid
- Elektrooniline seisupidur
- Turvapadi
- Turvakardinad
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Lisapidurituli
- Stabiilsuskontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pidurdusjõukontroll
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Turvavööde eelpingutid esiistmetel
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Parkimisandurid (ees)
- Parkimiskaamera
Tuled
- Valgustuspakett
- LED
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja rattad
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
Rool
- Reguleeritav roolisammas
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
Interjöör
- Käiguvahetus roolilt
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Istmed reguleeritava kõrgusega
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Katuseluuk
Audio, video, kommunikatsioon
- Stereo
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD Box
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Käed vabad süsteem
Istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Sportistmed
Sportvarustus
- Tagaspoiler
- Esispoiler
- Spoileriring
- Sportvedrustus
- Sportsummuti
Muu
- Reisiarvesti
- Välistemperatuuri näidik
- jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
- Apple CarPlay
- Android Auto
- tume laepolster
- 2x õhuga reguleeritav iste
- digitaalne näidikutepaneel
- võtmeta avamine
- võtmeta käivitus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2992 cm³ |
| Võimsus: | 404 kW |
| CO₂ emissioon: | 230 g/km |
| Tippkiirus: | 302 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4966 mm |
| Laius: | 1957 mm |
| Kõrgus: | 1410 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1898 kg |
| Täismass: | 2295 kg |
| Kandevõime: | 397 kg |
| Teljevahe: | 2929 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027Ostetud riigist: Eesti
Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti
Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur.
Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 562 €
Registreerimistasu: 3529 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.