Mercedes-Benz GLC 220
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 182 300 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | d 4Matic Coupe AMG | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 143 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDC2533151F698148 | ||||||
| Reg. nr. | 083RZM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Laepolster: tume
- Poolnahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Spoileriring
- LED+ILS esituled
- Autohold
- Distronic Plus
- El.ajamiga tagaluuk
- Ambient valgustuspakett
- Widescreen cockpit
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 143 kW |
| CO₂ emissioon: | 173 g/km |
| Tippkiirus: | 217 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4751 mm |
| Laius: | 1929 mm |
| Kõrgus: | 1630 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1905 kg |
| Täismass: | 2500 kg |
| Kandevõime: | 595 kg |
| Autorongi mass: | 5100 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2873 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduabid/LED+ILS/Widescreen
- Sõiduk MERCEDES-BENZ GLC 220 D 4MATIC (083RZM) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis- Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki.
- Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199 € ja mootorsõidukimaksud
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 369 €
Registreerimistasu: 1244 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz GLC 220
2019, 153 000 km
32 890 €
389 €/kuus
Ford S-Max
2021, 109 300 km
27 890 €
299 €/kuus
Volvo XC90
2018, 171 000 km
27 899 €
330 €/kuus
BMW 530
2017, 136 193 km
27 900 €
315 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 300
2020, 125 940 km
35 900 €
411 €/kuus
Mercedes-Benz GLC 300
138 000 km
37 900 €
434 €/kuus