Mercedes-AMG GT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2019 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 163 500 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | 63s 4 door 4Matic+ | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.0, 470 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDD2906891A003042 | ||||||
| Reg. nr. | 777JEM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Müravähendav klaas
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Seisuküte (eelsoendus): salongi
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Massaažifunktsiooniga istmed
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad
- Nahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Spoileriring
- Multibeam LED esituled
- Autohold
- Night pakett
- Keyless-go
- Soft Close
- El.ajamiga tagaluuk
- Burmester 4D stereo
- massaazifunktsiooniga sõidudünaamilised istmed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.0 l |
| Kubatuur: | 3982 cm³ |
| Võimsus: | 470 kW |
| CO₂ emissioon: | 296 g/km |
| Tippkiirus: | 315 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5054 mm |
| Laius: | 1953 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2195 kg |
| Täismass: | 2640 kg |
| Kandevõime: | 445 kg |
| Autorongi mass: | 4840 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2951 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Sõiduabid,Burm4D,Soft cl.,Webasto
- NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida- Sõiduki läbisõit võib erineda kuulutuses kuvatust
- Sõiduk MERCEDES-AMG AMG GT 63 S 4MATIC+ (777JEM) on osalenud kindlustusjuhtumis
- Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki
- Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 818 €
Registreerimistasu: 3208 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.