Renault Trafic CrewCab VAN
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 159 400 km | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 5 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 107 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1FL000266976187 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: nahkkattega
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Stereo: originaal
Tuled
- Lähituled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Muu
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 107 kW |
| CO₂ emissioon: | 192 g/km |
| Tippkiirus: | 176 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5399 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Kõrgus: | 1953 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2089 kg |
| Täismass: | 3070 kg |
| Kandevõime: | 981 kg |
| Autorongi mass: | 5070 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3498 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Facelift!
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultandiga.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 484 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2018, 234 000 km
8900 €
105 €/kuus
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 111 €
173 €/kuus
Renault Trafic
2019, 70 000 km
15 500 €
166 €/kuus
Renault Trafic
2020, 114 000 km
20 900 €
224 €/kuus
Renault Trafic
2022, 90 610 km
20 990 €
225 €/kuus
Renault Trafic
2022, 61 500 km
24 500 €
281 €/kuus