Suzuki Swift
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 78 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.2, 66 kW K12C | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JSAAZD53S00252566 | ||||||
| Reg. nr. | 293TNR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: Marge
Tallinn, Eesti
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: 4 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Välispeeglid: kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused: ees
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa suverehvid
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1242 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.8 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 4.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3840 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Kõrgus: | 1505 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1053 kg |
| Täismass: | 1405 kg |
| Kandevõime: | 352 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2450 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa korralik ja ökonoomne Swift, mis pakub tänu oma varustusele suurepärast sõidumugavust ja turvalisust. 2 võtit. Registreerimistasu on hinna sees.- NELIKVEDU: tagab kindla juhitavuse ja suurepärase läbitavuse ka keerulistes teeoludes ja lumistel teedel
- EESSÕITJAGA DISTANTSI HOIDEV PÜSIKIIRUSEHOIDJA: muudab pikad maanteesõidud oluliselt mugavamaks ja ohutumaks, auto hoiab ise eessõitjaga ohutut distantsi
- KOMPAKTNE JA MUGAV: lihtne parkida ja manööverdada ka kitsastes linnaoludes, pakkudes samas üllatavalt ruumikat salongi
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 78 €
Registreerimistasu: 400 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.