Iveco TURBODAILY 59.12D
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.1998 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | 3 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.8, 90 kW IVECO-8140.43 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | ZCFC5980105184635 | ||||||
| Reg. nr. | 637ANH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2025 | ||||||
Müüja: Anni
Lihula, Eesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.8 l |
| Kubatuur: | 2800 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| Tippkiirus: | 107 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Oranž |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 6355 mm |
| Laius: | 2166 mm |
| Kõrgus: | 2100 mm |
| Sõiduki kategooria: | N2 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2700 kg |
| Täismass: | 6000 kg |
| Kandevõime: | 3300 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!