Meiller KIPPER MHPS 12/27 NOSS2
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2014 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Poolhaagis | ||||||
| VIN | W09SHL335ESM08061 | ||||||
| Reg. nr. | 660YJK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Poolhaagis |
| Pikkus: | 9150 mm |
| Laius: | 2530 mm |
| Kõrgus: | 3220 mm |
| Sõiduki kategooria: | O4 |
| Sõiduki tüüp: | Haagis |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 7040 kg |
| Täismass: | 39000 kg |
| Kandevõime: | 28960 kg |
| Teljevahe: | 3490 mm |
| Sildade arv: | 3 |
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.