Fiat Qubo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2014 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.2, 55 kW 199A9000 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | ZFA22500006807359 | ||||||
| Reg. nr. | 502TLF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1248 cm³ |
| Võimsus: | 55 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.7 l/100 km |
| Maanteel: | 3.8 l/100 km |
| Keskmine: | 4.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 119 g/km |
| Tippkiirus: | 155 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3959 mm |
| Laius: | 1716 mm |
| Kõrgus: | 1735 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1322 kg |
| Täismass: | 1710 kg |
| Kandevõime: | 388 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2513 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kaasa naastrehvid plekkvelgedelMootorsõidukimaks
Aastamaks: 85 €
Registreerimistasu: 312 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.