MAN TGX
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2019 · Norra | ||||||
| Läbisõit | 467 009 km | ||||||
| Varustustase | XXL CAB / HYDRAULICS / INTARDER / DOUBLE BOGIE | ||||||
| Keretüüp | 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 12.4, 368 kW D2676LF51 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WMA89XZZ4KM810720 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
- Intarder: jah
- Diferentsiaalilukk: jah
- Soojendusega istmed: jah
- Soojendusega peeglid: jah
- Elektrilised peeglid: jah
- Elektrilised aknad: jah
- Juhiistme õhkvedrustus: jah
- Püsikiiruse hoidja: jah
- Raadio: jah
- AC automaatne: jah
- Pardakompuuter: jah
- Külmik: jah
- Seisusoojendus: jah
- Reguleeritav rool: jah
- Kesklukk: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 12.4 l |
| Kubatuur: | 12419 cm³ |
| Võimsus: | 368 kW |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 6895 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 4000 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 8987 kg |
| Täismass: | 28000 kg |
| Kandevõime: | 17013 kg |
| Autorongi mass: | 65000 kg |
| Haagis piduritega: | 56013 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3100 mm |
| Sildade arv: | 3 |
| Rattavalem: | 6x2 |
Video
Lisainfo
SadulveokidMudeli aasta: 2019
Juhi asukoht: Vasak
Kabiini tüüp: Magamiskabiin
Vedrustuse tüüp: Leht
Vedrustuse tüüp: Õhk
Pidurid: Ketas
Vedav: jah
Tõstetav sild: jah
Topeltrattad: jah
Transpordi pikkus: 6895 mm
Transpordi laius: 2550 mm
Brand: MAN
Model: TGX 28.500
Structure: tractor
Year: 03.2019
Mileage: 467009 km
VIN: ...M810720
Wheel formula: 6x2
WB: 3100 mm
Engine: D2676LF51 368 Kw / 500 Hp / Euro 6
Gearbox: automatic ( 12TX-2821OD ) + intarder
Suspension: steel / air
Brakes: disc
Dimensions: L/W: 6895 mm / 2550 mm
Masses: full/empty: 28000 kg / 8987 kg
XXL CAB / HYDRAULICS / INTARDER / DOUBLE BOGIE
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.