Ford Transit Courier
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2025 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 18 692 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Trend Van | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 73.5 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 01.04.2028, kuni 100 000 km | ||||||
| VIN | WF04NAER74RS24848 | ||||||
| Reg. nr. | 741DDV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Muu
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 73.5 kW |
| CO₂ emissioon: | 150 g/km |
| Tippkiirus: | 167 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4343 mm |
| Laius: | 1813 mm |
| Kõrgus: | 1845 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1346 kg |
| Täismass: | 1910 kg |
| Kandevõime: | 564 kg |
| Autorongi mass: | 2910 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2692 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
6 Kuud tasuta kasko
Tehasegarantii 04.2028 või 100000 kmAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 600 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Transit Courier
2025
18 500 €
207 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 74 301 km
17 990 €
193 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 64 075 km
17 990 €
193 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 55 950 km
17 990 €
193 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 56 869 km
17 990 €
193 €/kuus
Toyota Corolla
2023, 63 850 km
17 990 €
193 €/kuus