Renault Master
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 153 007 km | ||||||
| Varustustase | VAN FWD 3,5T L3H2 Pack Clim 2,3 dCi | ||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.3, 100 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1MA000965899823 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Muu
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Webasto
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.3 l |
| Kubatuur: | 2299 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| CO₂ emissioon: | 248 g/km |
| Tippkiirus: | 150 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 6198 mm |
| Laius: | 2070 mm |
| Kõrgus: | 2475 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2262 kg |
| Täismass: | 3500 kg |
| Kandevõime: | 1238 kg |
| Autorongi mass: | 6000 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 4332 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
L3H2!
Kaubaruumi põranda materjal. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 171 €
Registreerimistasu: 1129 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Master
2021, 267 786 km
13 315 €
149 €/kuus
Renault Master
2022, 232 753 km
13 990 €
156 €/kuus
Renault Master
2021, 173 672 km
15 900 €
178 €/kuus
Renault Master
2021, 88 298 km
19 288 €
207 €/kuus
Renault Master
2020, 125 420 km
19 990 €
215 €/kuus
Renault Master
2022, 89 000 km
22 880 €
246 €/kuus