Scania R580
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2015 | ||||||
| Läbisõit | 692 000 km | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 427 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| VIN | YS2R8X40005361612 | ||||||
Varustus
- Mootori PTO (võimsusvõtuvõll): jah
- Retarder: jah
- AC automaatne: jah
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 427 kW |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 14000 kg |
| Täismass: | 33000 kg |
| Teljevahe: | 3750 mm |
| Sildade arv: | 4 |
| Rattavalem: | 8x4*4 |
Lisainfo
Veoautod → KonksliftMootori töömaht: 16353 cm³
Juhi asukoht: Vasak
Värv: Sinine
Kandevõime: 18000 kg
Registrimass: 32000 kg
Tõsteseadme tootja: Multilift
Tõsteseadme mudel: XR24SL56
Vedrustuse tüüp: Õhk
Vedav: jah
Roolimine: jah
Tõstetav sild: jah
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.