Hyundai i30
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2018 | ||||||
| Läbisõit | 112 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 73 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMAH2814AJJ033701 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 12.06.2026 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- ESC-sõidustabiilsuse juhtimissüsteem
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Plokisoojendi ja salongi soojendi
- Püsikiirusehoidja
- Viimeisin huolto: 100000km, 6/2025
- Elektrilised aknatõstukid esiustes
- Bluetooth (telefon ja voogedastus)
- Sõiduraja hoiatus ja -abisüsteem (LKAS)
- Automaatne hädapidurdussüsteem (AEB)
- Juhi ärkveloleku jälgimissüsteem
- Kokkupõrkehoiatus (FCWS)
- Manuaalne kliimaseade
- Rehvirõhu jälgimissüsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1368 cm³ |
| Võimsus: | 73 kW |
| Keskmine: | 7.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 12.9 s |
| Tippkiirus: | 181 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4585 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1285 kg |
| Täismass: | 1800 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 147 €
Registreerimistasu: 571 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.