Toyota RAV4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2013 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 174 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 91 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JTMWHREV50D007613 | ||||||
| Reg. nr. | NT- 4691 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 19.03.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Võimsus: | 91 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8 l/100 km |
| Maanteel: | 6 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 60 l |
| CO₂ emissioon: | 127 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.5 s |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4570 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1670 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2660 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |
Lisainfo
For sale by owner – Toyota RAV4 XA40
For sale by owner – Toyota RAV4 XA40 2.0 D-4D | Excellent condition | New DPF filterSelling a reliable, economical, and well-maintained Toyota RAV4. The car is in excellent technical condition – no additional investment needed, ready to drive.
Basic Information:
Year: 2013
Engine: 2.0 D-4D (diesel)
Power: 91 kW
Transmission: Manual
Drive: Front-wheel drive (FWD)
Mileage: 174,200 km (verifiable)
Seats: 5
Fuel consumption: ~5–6 L/100 km
Emission standard: Euro 5
Additional Information:
Fresh technical inspection – valid until 19.03.2027 (score: 0)
New DPF filter (not removed)
Full service completed – oil + all filters replaced
Excellent technical and good visual condition (one scratch on the front driver’s side)
Road tax paid
Valid insurance (OCTA)
Economical and reliable vehicle
R17 alloy wheels + new summer tires + winter tire set
Full set of rubber floor mats
2 key sets (with remote control)
Touchscreen display
Other Details:
Imported from Italy
Registered in Latvia on 17.03.2023
Specifications:
Make: Toyota RAV4
Year: 2013
Engine: 2.0 diesel
Transmission: Manual
Mileage: 174,200 km
Color: Silver metallic
Body type: SUV
Seats: 5
Technical inspection: 03.2027
Equipment:
Comfort & Features:
Electric power steering, Air conditioning, Climate control, Cabin air filter, On-board computer, Tire pressure monitoring, Front & rear parking sensors, Rear-view camera, Rain sensor, Cruise control, Emergency braking system, Start-Stop system, Electric trunk closing, Electric door closing, Roof rails, Spoiler, Alloy wheels
Lights:
LED lights, Additional brake light, Fog lights
Interior:
Tinted rear windows, ISOFIX mounts
Steering Wheel:
Adjustable, Multifunctional
Safety:
ABS, Central locking, Alarm system, Immobilizer, Airbags, ESP
Mirrors:
Electrically adjustable, Electrically foldable
Multimedia:
FM/AM, CD, USB, Phone connectivity, Bluetooth, Hands-free
Additional Info:
VIN: JTMWHREV50D007613
License plate: NT4691
Price: €11,50
???? Phone: (+371) 27 459 600
???? Email: r.baltruka@gmail.com
???? Location: Riga
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 108 €
Registreerimistasu: 357 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.