Chevrolet Cruze
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2013 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 103 kW A14NET | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KL1JF3589DK143686 | ||||||
| Reg. nr. | 491BJZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Müüja: Tauri
Varustus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1362 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 136 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4681 mm |
| Laius: | 1797 mm |
| Kõrgus: | 1521 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1515 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 695 kg |
| Teljevahe: | 2685 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Chevrolet cruze 2013a
Asub pärnus, huvi korral lisainfo saamiseks võtta ühendust ja räägime lähemalt. Topelt võtmed
Talverehvid eraldi velgedel kaasa
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 102 €
Registreerimistasu: 366 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.