BMW 535
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2010 · Itaalia | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 220 kW N57D30B | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBASN81020C350152 | ||||||
| Reg. nr. | 386DBB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 220 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 6.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 175 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4998 mm |
| Laius: | 1901 mm |
| Kõrgus: | 1559 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2045 kg |
| Täismass: | 2600 kg |
| Kandevõime: | 555 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3070 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW 535D*Автомобиль в отличном техническом и внешнем состоянии!
*Машина привезена с Италии в 2018 году.!
*Оригинальны пробег 100% (276.000км).02.04.2026
*1 владелец в Италии!
*Пройден технический контроль и обслуживание 01.04.26г.!
*Замена комплекта цепи на пробеге 225.000км (в 2018 году)!
*машина без аварий!
*Свежий тех.осмотр до 05/2027!
*Уплачен регистрационный сбор!Смена владельца 55€!
Пробег автомобиля: 276.000 км
Двигатель: 3.0 Дизель ( 220 кВт).
Коробка передач: Автомат
Год выпуска автомобиля: 2010 г.
Техосмотр 05/2027
Цена: 7999€.-
Инфо: 58384848
*При покупке автомобиля есть возможность прохождение тех.осмотра на год!
(Мы можем доставить машину в любой город Эстонии,Латвии и Литвы, а также в другие страны Европы!)
МЫ НАХОДИМСЯ ПО АДРЕСУ:Estonia,Narva,Paul Kerese 21 (Рядом c магазином:Automaailm и Kia motors).
Мы Работаем каждый день! (10.00-19.00).Просим заранее связаться с нами по телефону!тел:+372 58384848.
ВОЗМОЖНОСТЬ РАССРОЧКИ БЕЗ ПЕРВОГО ВЗНОСА.
Информация о рассрочке Primero Autolaen +372 6988444.
Покупка / Продажа / обмен автомобилей
Контакты: E-mail: ddautogruppou@bk.ru
Наш сайт: www.assortiauto.ee
Тел.+372 58384848.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 106 €
Registreerimistasu: 528 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.