Volkswagen Golf Plus
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2012 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 154 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 77 kW CAYC | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WVWZZZ1KZCW531833 | ||||||
| Reg. nr. | 928BSK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: juhi ja kõrvalistuja vaheline turvapadi
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Sahtlid esiistmete all
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Veluurpolster
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled: dünaamilised
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.2 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.3 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 50 l |
| CO₂ emissioon: | 114 g/km |
| Tippkiirus: | 186 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4204 mm |
| Laius: | 1759 mm |
| Kõrgus: | 1565 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1450 kg |
| Täismass: | 1970 kg |
| Kandevõime: | 520 kg |
| Haagis piduritega: | 1400 kg |
| Haagis piduriteta: | 720 kg |
| Teljevahe: | 2574 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 66 €
Registreerimistasu: 245 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.